Session Label Sonlandırıcı saç Bakım Yağı 100ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Schwarzkopf Session Label Sonlandırıcı saç Yağı 100ml 

Özellikler 

SESSION LABEL'dan, saçı ağırlaştırmadan ipeksi bir ışıltı katarken, pürüzsüzleştirmeye ve parlatmaya yardımcı olan hafif serum. Çok yönlü formülüyle aynı zamanda çatallaşmış uçları, kabarmayı ve elektriklenmeyi gidermek için de idealdir. Çok yönlü sonuçlar için optimum kıvama sahiptir. Tüm saç tipleri için ideal olan formül, parlak saçlar için gözenekleri pürüzsüzleştirir ve eşitler. Çatallaşmış uçları, elektriklenmeyi ve kabarmayı önler. 

Kullanım 
Avuç içine küçük bir miktar ürün alın ve saçın dibinden ucuna doğru uygulayın. Islak veya kuru saça uygulayın. 
 
 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...