Aveda Cherry Almond Yumuşatıcı El Vücut Yıkama Jeli 250ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aveda Cherry Almond Yumuşatıcı El ve Vücut Yıkama Jeli 250ml 018084005125

Besleyici, kurutmayan el ve vücut yıkamamızla cildi nazikçe temizleyin ve nemlendirin.

Doğadan güç alır: Cildi, fazla kurutmadan sık sık yıkayabilmeniz için yeterince nazik olan babassu-nut türevi yüzey aktif cildi ile temizleyin. 

Cildi kiraz çiçeği özü ve badem ağacının olgun tohum çekirdeklerinden doğal olarak elde edilen tatlı badem yağı ile besler ve yumuşatır.% 97 doğal olarak elde edilmiştir ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım
Kiraz bademli el ve vücut yıkamasını kullanarak kremsi bir köpük haline getirin ve ıslak cilde masaj yapın. İyice durulayın.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.

 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...