Para İade Garantisi

İptal işlemleri
Siparişiniz kargoya teslim edilmedi ise aynı gün içinde bizimle iletişime geçerek iptal işlemi başlatabilirsiniz. İptal edilen sipariş tutarı, ödeme yöntemine göre kredi kartı ise kredi kartınıza, havale ile ödeme ise, iletmiş olduğunuz banka hesap numaranıza yapılır.

İptal iadenizin tutarının yansıması bankanızın iade süreçlerine göre 1-7 iş gününü bulabilmektedir. Herhangi bir sorunda bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

İptal nedeni belirtmek zorunlu değildir, hizmet kalitemizi ölçümleyebilmek adına iptal nedenini belirtmeniz bizler için önemlidir.
Trendyol - Hepsiburada – N11 gibi platformlardan verilen siparişlerinizin iptal-iade süreçleri yine bu platformlar üzerinden yapılmaktadır.

İade işlemleri
Müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri 14 gün içinde iade etme hakkına sahiptir. İade kısmında kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Karşı ödemeli olarak iade yapılamaz.
İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerin eksiksiz olması ve faturanın iletilmesi gerekmektedir. Ayrıca üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlardan herhangi birinin olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade ürünü faturanız ile birlikte Aras Kargo "Müeyyedzade Mah. Galip Dede Cad. No:99/A Beyoğlu / İstanbul" adresimize iletebilirsiniz. Bizlere ulaştığında arkadaşlarımız gerekli kontrolleri sağlayıp işleme alacaktır. İade koşullarına uygun olmayan durumlarda iadeniz kabul edilmez ve tekrar karşı ödemeli olarak geri gönderilmektedir.
İadeniz kabul edildiğinde sipariş tutarı, ödeme yöntemine göre kredi kartı ise kredi kartınıza, havale ile ödeme ise, iletmiş olduğunuz banka hesap numaranıza yapılır. İade tutarının yansıması bankanızın iade süreçlerine göre 1-7 iş gününü bulabilmektedir. Herhangi bir sorunda bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

İade nedeni belirtmek zorunlu değildir, hizmet kalitemizi ölçümleyebilmek adına iade nedenini belirtmeniz bizler için önemlidir.
Trendyol - Hepsiburada – N11 gibi platformlardan verilen siparişlerinizin iade süreçleri yine bu platformlar üzerinden yapılmaktadır.


Hatalı-Eksik Teslimat İşlemleri
Siparişiniz sizlere ulaştığında ürünle ilgili bir hata veya eksiklik gibi bir süreç olur ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Durum tespitine göre sorunun çözüme kavuşmasında hızlıca yardımcı olacağız. Bu tarz durumlar nadir de olsa karşımıza çıkabilmektedir. Bu durumu en aza indirmek için ürün gönderim süreçlerimizi her geçen gün güncel süreçler ile yenilemekteyiz. Artı olarak müşteri tarafında ise kargonuzu kargo görevlisi yanında açmanızı önermekteyiz.


Hatalı ürün
Hatalı veya yanlış bir ürün geldi ise ekibimiz ile iletişime geçiniz. Ekibimizin vereceği bilgiye göre ürünü karşı ödemeli olarak faturanız ile birlikte Aras Kargo "Müeyyedzade Mah. Galip Dede Cad. No:99/A Beyoğlu / İstanbul" adresimize iletebilirsiniz. Eksik ürün Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizde bir eksiklik var ise ekibimiz ile iletişime geçiniz. Gerekli inceleme sonucuna göre, eksik ürün stoklarımızda halen mevcut hızlıca eksik ürün gönderimi sağlanır. Stoklarımızda olmaması gibi durumlarda ise sizlere bilgi verilir.

Eksik ürün
Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizde bir eksiklik var ise ekibimiz ile iletişime geçiniz. Gerekli inceleme sonucuna göre, eksik ürün stoklarımızda halen mevcut hızlıca eksik ürün gönderimi sağlanır. Stoklarımızda olmaması gibi durumlarda ise sizlere bilgi verilir.
Tüm süreçler ile ilgili herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yükleniyor...