Hakkımızda

Herkes bakımlı ve güzel görünen saçlara sahip olmak ister. Sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olmanın temel şartı ise doğru ürünlerle yapılacak saç bakımıdır. Bu doğrultuda saçların bakımı ve şekillendirilmesinde pek çok ürün bulunur. Galata Beauty bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Saç bakım ürünleri, saçların ihtiyaç duyduğu nem, güç ve şekillendirmeyi sağlayan ürünler olarak karşımıza çıkar. Temel saç bakım ürünlerinden, besleyici ve nemlendirici ürünlerine, saç kuruma makinelerinden şekillendiricilere.
Şampuanlar, saç bakımının temelini oluşturan nitelikte ürünlerdir. Farklı seçenekleriyle saç tiplerine ve ihtiyaca göre pek çok çeşidi bulunan şampuanlar, saçların kirden arındırarak, temiz, parlak ve dolgun görünmesine yardımcı olur. Saç yapısını destekleyecek ve koruyacak nitelikte geliştirilen şampuan seçenekleri saç bakımında kullanılan ürünler arasında ilk sırada yer alır.
Rutin saç bakımının vazgeçilmez ürünlerinden biri de saç kremleridir. Saçın daha kolay taranmasını ve bu sayede kırılmasını önleyen saç kremleri, aynı zamanda saç yüzeyinin pürüzsüz kalmasına da destek olur. Bunun yanı sıra, saç kremi kullanımıyla, özellikle kış aylarında soğuk havanın etkisiyle saçların yıpranması da bir derecede önlenmiş olur. Ek olarak, düzenli saç kremi kullanımı ile elektriklenmeyen, yumuşak, parlak ve daha güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.
Saç bakım kompleksleri ve maskeleri, yoğun nemlendirme ve besleme vaat eden bakım ürünleri arasında yer alır. Bitkisel içerikli yağ karışımlarından oluşan saç koruyucu spreyler ve maskeler, saçlara canlılık ve parlaklık kazandırırken, uzun vadede daha güçlü ve sağlıklı bir saç yüzeyi oluşumuna imkân verir. Özel içeriğe sahip bileşenlerle üretilen saç serumları ise, saçların onarılması ve gücünü geri kazanmasına yardımcı olur.
Şekillendirmeye yönelik olarak geliştirilen saç bakım ürünleri arasında yer alan kurutma ve fön makineleri, saç düzleştirici ve saç maşaları da yine saçların sağlıklı görünmesini sağlar. Farklı özelliklerde tasarlanan bu ürünler, saçın yapısına zarar vermeden hacimli ve güzel görünümlü saçlara kavuşmaya yardımcı olur.
Yükleniyor...