Aveda Mini Paddle Brush Ahşap Minik Saç Tarama Fırçası

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aveda Mini Paddle Brush Ahşap Minik Saç Tarama Fırçası 018084009413
Professional Paddle Brush; saçın kolayca taranması,saçı kuruturken şekillendirirken saç derisini korumak için uzun fırça kıllarına sahiptir. Pürüzsüz düz bir şekil vermek için saçı kuruturken kullanılabilir.

Hafif
Tek beden
Paddle brush, fırçanın alt kısmında ortası boş olarak tasarlanmıştır. Bu boşluk havalandırma yıkandıktan sonra suyun kolayca akmasını sağlar. Aynı zamanda bakteri oluşumunu önler.
KULLANIM
Aveda paddle brush, saçı kolayca tarama kurutma için geliştirilmiştir. Kolayca taramak düğümleri açmak için dikey, pürüzsüzleştirmek için yatay tutun.
Nemli saça omuz hizasından itibaren Aveda şekillendirme ürünü uygulayarak kurutun.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Yükleniyor...