Aveda Stress Fix Stresi Azaltan Vücut Losyonu 200ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aveda Stress Fix Stresi Azaltan Vücut Losyonu 200ml 018084905753

Stresi azlttığı kanıtlanmış aromaya sahip, nemlendirici vücut losyonu. Organik sertifikalı lavanta ve misk adaçayı içeren aroma, aromaloji teknolojisi ve saf esansiyel yağların gücü ile formüle edilmiştir.
• Cildi yumuşatır ve nemlendirir.
• Organik sertifikalı ayçiçeği yağı ile stresli cildi besler.
• Tüm gün nem verir.

Kullanım
Temiz cilde, nazik, dairesel hareketler ile uygulayın. Yüz için uygun değildir. 
VÜCUT LOSYONU RİTÜELLERİ:
sürekli olarak klavye kullanan veya gün içinde aynı el hareketlerini yapan kişiler için. 
ELLER İÇİN:
Stress-fix™ vücut losyonunuellerinize sürün; ellerinizi burnunuzun altına koyun ve derin bir nefes alın. Ellerinizi aşağı doğru sarkıtın ve bileklerinizi her iki yöne birkaç kez döndürün. Sağ avuç içinize, sol elinizin baş parmağı ile güçlü ve dairesel hareketler ile masaj yapın. Sol avuç içiniz için de tekrarlayın. Ellerinizi çevirin ve sol elinizin baş parmağı ile sağ elinizin üstüne eklem yerlerinden bileklere doğru ovalayarak masaj yapın. Hafifçe her bir parmağı sıkarak tamamlayın. Diğer eliniz için de aynı uygulamayı yapın. 
VÜCUT İÇİN:
Banyo sonrası Stress-fix™ vücut losyonunu ellerinize sürün; ellerinizi burnunuzun altına koyun ve derin bir nefes alın. İleri geri ve dairesel Ayurvedik teknikler kullanarak sırt, omuz ve dirsek-bilek arasına masaj yapın. Saat yönünde dairesel hareketler ile karın bölgesine uygulayın.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.

 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...