Brazilian Blowout İyonik Bağlayıcı Saç Spreyi 350ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Özellik;
  • Mümkün olan en uzun süreli sonucu sağlamak için, İyonik Bağ Yapıcı Sprey, uygun bir Brezilya Fönü gerçekleştirmenin çok önemli bir parçasıdır.
  • Tescilli çift faz teknolojisini kullanan bu hafif formül, zayıflamış lifleri bir amino asit ağı ile güçlendirirken, hidrofobik bir bariyer ile çevreleyerek gözenekliliği azaltmaya yardımcı olur.
  • Sadece birkaç püskürtmede, İyonik Bağlayıcı Sprey, fön ile kuruma süresini kısaltır, elektriklenmeyi engeller, tedavinizi kilitler ve birikmeden ısıya ve çevresel hasara karşı korur.


Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
CinsiyetUnisex
Miktar350 ML
Saç TipleriTüm Saç Tipleri
Üretim Yeriİthal
Ürün ÖzelliğiHacimlendirici
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...