Brazilian Blowout İyonik Saç Bakım Temizleyici Serum 475ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Özellik;
  • Profesyonel İyonik Temizleyici, Brezilya Fönü yumuşatma işleminin daha iyi performansı için kütikülü açarken katyonik birikimi etkili bir şekilde ortadan kaldıran, renk açısından güvenli, sülfatsız ve oksitsiz bir sprey temizleme sistemidir.
  • Daha kısa sürede daha iyi sonuçlar için İyonik Temizleyici, Brezilya Fönüsünü gerçekleştirmenin çok önemli bir parçasıdır.
  • Bu bilimsel olarak gelişmiş formül sadece değerli dakikaları kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda klor, sert su mineralleri ve şekillendirici ürün kalıntıları da dahil olmak üzere kirleri çözerek Brezilya Fönü Orijinal Çözümünün kütiküllere daha iyi nüfuz etmesine ve tüm saç tipleri ve dokuları için daha uzun süreli bir sonuç sağlamasına olanak tanır. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
CinsiyetUnisex
Miktar475 ML
Saç TipleriKalın Telli-Asi Saç , Kıvırcık Saç
Üretim Yeriİthal
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...