Davines Liquid Spell Yapılandırıcı Saç Bakım Köpüğü 125ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Davines Liquid Spell Yapılandırıcı Köpük 125ml 8004608261704
Davines saç güçlendirici, hassas ve ince telli saçlara doku ve hacim sağlayan sihirli bir büyü iksiridir.Mucizevi bir şekilde sıvıdan köpüğe dönüşen dokusuyla saç tellerinizi güçlendirip sıkılaştırarak saçınıza ekstra bir hacim sağlar. Doğal parlaklık sağlamasıyla da iksirin tüm büyüsünü hissedebilirsiniz. Ayrıca ısıdan kaynaklanan hasarı önlemek, hasarı en aza indirmek için içeriğindeki amino asit kompleksi sayesinde saç dokusunun korunmasını sağlar. Bu muhteşem formül tek başına ya da en sevdiğiniz diğer saç geliştiricileriyle beraber kullanılabilir. Paraben içermez.Bu Ürün Karakter Medya  Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...