Proraso Aloe E Vitamini Tıraş Kremi 150ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Proraso Aloe ve E Vitamini Tıraş Kremi 150ml
 
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir.
Erkek tıraş ürünleri denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Proraso'nun Aloe ve E Vitamini kremi tıraşınızı rahat bir şekilde bitirmenizi sağlıyor. Kremde bulunan Aloe ve E Vitamini cildinizi iyileştirirken, gün boyu süren bir serinlik hissi yaşıyorsunuz. Silikon yok. Mineral yağ yok. SLS yok. Yapay renklendirici yok.
Uygulama
Tıraş kremini tıraş etmek istediğiniz bölgeyi önceden ıslatarak, masajla uygulayın. Köpürtün.
Daha etkili bir sonuç elde etmek için Proraso 'Aloe ve E Vitamini' serisi 
ürünleri ile kullanıma uygundur.
 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 
 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...