Fibre Clinix Booster  Hacimlendirici Saç Serumu 45ml 

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Özellik;
 
  • Saça güç ve parlaklık kazandıran, saç tellerinin esnekliğini geliştiren ve dolgunluğunu arttıran Phytokine (Fitokin) ile formüle edilmiş konsantre Booster.
  • Fitokin: Kalıcı kontrol, stabilite ve statik savunma sağlayan soya fasulyesi özü.
  • Fibre Clinix İnce Telli Saçlar İçin Tribond Bakım kürünü kişiselleştirilmiş hale getirir ve bakım etkisini yoğunlaştırır.
  • 48 saate kadar hacimli his.
  • Saçı ağırlaştırmaz.
Kullanım;
  • 3-5 pompa Fiber Clinix Booster ile 15-25g Fiber Clinix Tedavisini karıştırın. 10 dakikaya kadar içeride bırakın. İyice durulayın.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...