Schwarzkopf Bond Güçlendirici Saç Boyası Sökücü 10x30g

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Schwarzkopf Bond Güçlendirici Saç Boyası Sökücü 5x30g/5x30ml;

Özellikler:
  • Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover, saçın bütünlüğünü korurken yapay renk oluşumunun hızlı ve kolay bir şekilde azaltılmasını sağlar.
  • Kremsi karışım, kullanıcıların renk geçmişini sıfırlamanıza ve yaratıcılığınızı zorlamanıza yardımcı olacak ideal dokuya sahiptir.
  • Entegre FibreBond Teknolojisi saç telini koruyup güçlendirerek yeni bir renk servisine hemen hazır hale getirir.
  • Tabanı ne olursa olsun tüm renkli müşteriler için uygundur, saç teli üzerinde etki ederek pigment oluşumunu azaltır ve 3 seviyeye kadar kaldırır.

Kullanım:
  • BÖLÜM A ve BÖLÜM B'nin tüm içeriğini 60 ml geliştirici ile karıştırın (lütfen Kullanım Talimatlarındaki öneri tablosuna uyun).
  • En koyu bölgelerden başlayarak kuru saça bir fırça ile eşit şekilde uygulayın.
  • Geliştirme Süresi: - 20 dakikaya kadar. Görsel olarak işleyin - Durulayın, havluyla kurulayın ve FIBREPLEX Nº2'yi uygulayın, 10 dakikaya kadar bırakın - Saçı durulayın ve kurutun - Yeni renk uygulamasına geçin
 
 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Yükleniyor...