Schwarzkopf Fibreplex No.1 Saç Güçlendirici Serum 500ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 Schwarzkopf Fibreplex No.1 Saç Bağı Güçlendirici  500ml 

Özellikler
Schwarzkopf'un FIBREPLEX N ° 1 Bond Booster, açıcılara ve saç renklerine karıştırılabilen bir onarıcı ve güçlendirici katkı maddesidir. Kimyasal işlemlerle birlikte kullanılan Fibreplex, saç yapısını derinlemesine onaracak ve yeniden yapılandıracaktır. Teknolojisi, sağlıklı ve korunmuş saçları yeniden canlandırmak için saç liflerini birleştirir. Ayrıca, açma ve boyama sırasında saç hasarı azalır. Schwarzkopf Professional'ın saç açma, (yüksek) kaldırma veya boyama işlemi sırasında saçı kırılmaya karşı koruyan ve bağ oluşturma ve uzun süreli renk koruması sağlayan ilk Bağ Güçlendirme Sistemi.
 
Kullanım
Aydınlatma için: Aydınlatıcı tozu ve geliştiriciyi homojen bir krem ​​elde edilene kadar her zamanki gibi karıştırın. Daha sonra 30 g aydınlatma tozu başına 6 ml Fibreplex No.1 Bond Booster ekleyin. Kaldırma için: Homojen bir krem ​​elde edilene kadar renk kremini ve geliştiriciyi her zamanki gibi karıştırın. Daha sonra 60 g renklendirici krem ​​için 9 ml Fibreplex No.1 Bond Booster ekleyin. Renklendirme için: Renk kremini ve geliştiriciyi homojen bir krem ​​elde edilene kadar her zamanki gibi karıştırın. Daha sonra 60 g renklendirici krem ​​için 6 ml Fibreplex No.1 Bond Booster ekleyin. İyice karıştırın, uygulayın ve kullanım talimatlarına göre işleyin. YAPIŞTIRICI BAKIM SERVİSİ: Şekillendirici ürünlerin dolaşmalarını ve kalıntılarını gidermek için saçı dikkatlice fırçalayın. FIBREPLEX sadece renk hizmetlerini yükseltmekle ilgili değildir, ayrıca, boyama hizmetleri arasında veya boyama yapmayan müşteriler için ekstra güçlü saçlar için benzersiz bir bağlayıcı bakım hizmeti sunmayı sağlar. HAZIRLANIŞI: Şekillendirici ürünlerin dolaşmalarını ve kalıntılarını gidermek için saçı dikkatlice fırçalayın. SERVİS: Bir aplikatör şişesinde veya temiz su sprey şişesinde FIBREPLEX No.1 Bond Booster 10 ml'yi 100 ml su ile karıştırın. 1) Karışımı dikkatlice, bölüm bölüm, ense bölgesinden başlayarak, kuru saça kökten uca uygulayın. Her bir teli doyurmak için karışımı yeterince uyguladığınızdan emin olun. Her bir tutama masaj yapın ve eşit bir dağılım için tarayın. 5 dakika işlemeye bırakın. 2) İlk adımı durulamadan bol miktarda FIBREPLEX No.2 Bond Sealer'ı ense bölgesinden başlayarak bölüm bölüm uygulayın. Mükemmel bir dağılım sağlamak için FIBREPLEX No.2 Bond Sealer'ı her bir tel üzerine masaj yapın. 10 dakika daha işlemeye bırakın. İşlem süresinin sonunda az miktarda ılık su ekleyin, emülsiyon haline getirin ve iyice durulayın.

 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...