Schwarzkopf Scalp Protect Saç Derisi Koruma Serumu 150ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Schwarzkopf Scalp Protect Saç Derisi Koruma Serumu;

Özellikler:
  • Renk performansından ödün vermeden renklendirme ve aydınlatma hizmeti sırasında saç derisini tahrişe karşı koruyan saç derisi koruma serumu.
  • Derma Koruma Kompleksi içeren formül, renk tedavileri sırasında saç derisini korumak için nazik bir bariyer görevi görür ve saç derisi tahrişlerini önlemeye yardımcı olur, saç derisi bariyerini güçlendirir ve yatıştırıcı bir his sağlar.
  • Nozul ve kıvamı sayesinde kolay, hassas ve hızlı bir uygulama sağlar.

Kullanım:
  • Herhangi bir renklendirme veya aydınlatma uygulamasından önce saç derisine bölümler halinde uygulayın, çalışın ve fönle kurutun.
 
 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir


 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...