Scalp Clinix Saç Dökülme Karşıtı Bakım Serumu 7x10ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Özellik;
  • Biotic Technology içeren Scalp Clinix Anti-Hair Loss Serum, baş derisinin mikro dolaşımını teşvik eder ve saç folikülünü güçlendirir.
  • Scalp Clinix Anti-Hair Loss Shampoo ile birlikte düzenli kullanımda, 6 haftadan sonra patolojik olmayan saç dökülmesini azaltır.
  • Microbiome active içerir.
  • Saç uzatma faktörlerinin üretimini kolaylaştırmaya ve baş derisine enerji sağlayan bileşiklerin sağlanmasına yardımcı olur.
  • Nazik bir baş masajı ile birlikte uygulandığında, saçın güçlenmesine ve başderisine sabitlenmesine yardımcı olur.
  • Artan hücre bölünmesini destekler ve saç canlılığını desteklemek için hücre üretimini uyarır.

 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...