System Color Save Bi Phase Boyalı Saç Kremi 185ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wella System Professional Color Save Bi Phase Saç Kremi 185ml 

Özellik
Anında yanıcılık ve renk koruması. Boyalı saçlar için. Renk Kilidi Tedavisi ile kullanım için mükemmeldir. Fibrakrom Kompleksli 2 fazlı hafif durulan sprey, tüm renkli saç tiplerini aktif olarak korur. Sütlü faz, renk solmasını, kaymasını ve tazelik kaybını önlemeye yardımcı olmak için renk bakım malzemeleri ile zenginleştirilmiştir. Net faz, serbest radikallerin kapsüllenmesine yardımcı olarak saçın proteinini korur. Geliştirilmiş yanıcılık için saçı kaplar ve renkli saçlarla yapılan herhangi bir bakım tedavisi için ideal bir son adımdır.
Uygulama
İki fazlı formülü karıştırmak için iyice çalkalayın. Şampuan veya tedaviden sonra, 6 - 8 pompayı havluyla kurutulmuş saça eşit olarak püskürtün. Durulamayın, normal şekillendirme ürünlerinizle her zamanki gibi taraklayın ve şekillendirin.


Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...