System Color Save Pırıltılı Boyalı Saç Bakım Losyonu 40ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

System Professional Color Save Pırıltılı Sprey C6 40ml

System Professional Color Save Pırıltılı Sprey ile saç rengini aydınlatın. Kıvrılma önleyici etkiye sahip bu aerosol olmayan çok parlak sprey, uçuşmaların evcilleştirilmesini ve yapışkanlık olmadan kontrol edilmesini sağlar. Color Save spreyin ışıltılı parçacıkları saç yüzeyindeki ışık yansımasını optimize eder ve maksimum parlaklık için her saç rengini aydınlatır. 

Anında parlaklık ve cilalı bir görünüm.

Renkli veya doğal saçlar için. Müşterinin saçı parlaklıktan yoksundur ve uçuşan tüylere sahiptir.

Kıvrılma önleyici etkili, aerosol içermeyen çok parlak parlatıcı sprey. Uçup gitmeler, yapışkanlık olmadan evcilleştirilir ve kontrol edilir. Parıldayan parçacıklar, saç yüzeyindeki ışık yansımasını optimize eder ve maksimum parlaklık için her saç rengini aydınlatır.

Uygulama
İyi çalkala. 10 – 15 cm uzaklıktan kuru saça az miktarda püskürtün.

Bu Ürün  Karakter Medya  Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...