System Hydrate Nemlendirici Kuru Saçlar Maskesi H3 200ml 

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
System Professional Nemlendirici Maske H3 200ml 

Daha uzun süre esneklik ve nem dengesi. Kuru ve doğal saçlarda kaybettiği nemi geri kazandırır. Tedaviden önce saç, sağlıklı, sert ve kuru hisseder. Taranması zor saçlar için idealdir. Hydrate serisinin en yüksek aktif hidro birikintisine sahip maske, uzun süreli esneklik ve daha iyi taranabilirlik için saç telini derinlemesine nemlendirir.

Nasıl kullanılır: System Professional Şampuan ile şampuanladıktan sonra, 25 g maskeyi kullanın ve saç derisinden kaçınarak doğrudan saça bir fırça ile uygulayın. System Professional masaj tekniklerinden biri ile nazikçe masaj yapın ve 5 dakika bekletin. climazone veya HairSpa, bakım etkisini yoğunlaştırabilir ve müşteri konforunu artırabilir. İnfüzyonlarla birlikte kullanılıyorsa, karıştırın ve saça uygulayın. Emülsifiye edin ve iyice durulayın.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...